Bahartürk Tv Canlı izle

1.Yayın2.Yayın

Bahartürk Tv

Sponsor Bağlantılar

Bahar Türk Tv

 

 TV kanalı Gaziantep ilinin yerel televizyonu olmakla birlikte son günlerde yapılan girişimler ile bazı kablolu yayın akışlarında da yerini almış durumdadır. Çok sayıda izleyicinin yayın akışını ilgiyle takip ettiği kanal da belgeselden çizgi filme ve yabancı filme kadar çeşitli tercihler yer almaktadır. Özellikle sabah saatlerinden itibaren çocuklar için hazırlanmış çizgi film kuşağı miniklerin kanalı ilgi ile izlemesine neden oluyor. Ayrıca belgesel ve haber programları da farklı bir kitlenin ilgi alanını oluşturmaktadır. Kanalın ayrıca internet üzerinden de canlı olarak izlenebildiğini de hatırlatmak gerekiyor.
 
 Kanalın Yayın Akışında Neler Yer Alıyor?
 
 Bahar Türk Tv kanalında farklı kitlelerin ilgisini çekebilecek bir program akışı bulunmaktadır. Erken saatlerden gece geç saatlere kadar yayın akışı devam etmekte ve bu nedenle gece uykusu kaçan izleyicilerin de kanala ilgi göstermesine neden olmaktadır. Kanal ilk olarak erken saatlerde çocuklara yönelik filmler ile yayına başlamaktadır.

Çocukların okul saatlerine kadar devam eden çocuk programlarından sonra ev hanımlarının ilgisini çeken programlar yerini almaktadır. Kadın programları olarak değerlendirilen güncel konuların konuşulduğu ya da yemek tariflerinin verildiği programlar ile kanalın yayın akışı devam etmektedir.
 
 Kanal Nasıl İzlenir?
 
 Kanalın adresinin girilmesi ile internet erişimi sağlanabiliyor. İnternet sitemiz üzerinden kanal içindeki tüm yayın akışını görmek mümkün olabilmektedir. Bu sayede bir sonraki programın ne olduğunu ya da gün içerisinde neler izlenebileceğinin belirlenmesi de mümkün olabilmektedir. Ayrıca bazı güncel dizilerin son bölümlerinin tekrarı da gerek internet üzerinden gerekse televizyondan izlemek mümkündür.

Kanalın internet adresinde yer alan forum üzerinden de izleyicilerin taleplerini iletmesi sağlanabilmektedir. Ayrıca kanalın yayın akışı ile ilgili herhangi bir şikayetin de bu forum üzerinden iletilebilmesi mümkündür. Aynı zamanda kanalı izleyenlerin birbirleri ile bu forum üzerinden sohbet etmeleri de mümkün olabilmektedir.
 
 Kanalı Kimler İzliyor?
 
 TV kanalının izleyicileri farklı kültür ve yaştaki bireylerden oluşabilmektedir. Öyle ki kanal içinde gün boyu izlenebilecek program ve filmler farklı bakış açısındaki bireylerin ilgisini çekebilecek niteliktedir. Sabah saatlerinde çocuklar ile başlayan programlar sonrasında kadınlar ve akşam ile gece boyu da yetişkinlerin izleyeceği programlar kanalın yayın akışında bulunmaktadır.

Sponsor Bağlantılar
KANAL LİSTESİ