Kanal D Canlı izle

1.Yayın2.Yayın

Kanal D

Sponsor Bağlantılar

Kesintisiz Kanal D İzle

 

Günlük hayatımızda başka yerde televizyon izleme ihtiyacımız olabilir. Bu durum dışarıda olduğunuzda değişmektedir. Sitemiz bu konuda kullanıcılara yardımcı olarak tv ihtiyacınızı hem masaüstü hem mobil cihazlar için giriş imkanı sunacaktır. Türkiye'nin en büyük kanallardan biri olan Kanal D’yi canlı olarak izleme imkanı sunmaktadır. Yayın kesintisiz olarak verilmekte tv ihtiyacınızı en iyi şekilde giderecektir. Bu sayede sevmiş olduğunuz televizyon programını kaçırmadan izleyebilirsiniz. 

HD Canlı Yayın İzleme İmkanı 

Sitemiz kullanıcılarına daha iyi görüntü imkanı sunarak HD şekilde yayınlar sunmaktadır. Örnek olarak kanal d izle için gerekli alana girerek kesintisiz olarak kanalı izlemektedir. Yayın akışının olmasıyla birlikte istediğiniz yerde erişme imkanınız vardır.

Sitede güncellenen altyapısı sayesinde birçok alanda kanal bulunmaktadır. Her kategoriye kanallar ile birlikte boş vakitlerinizi iyice değerlendirebileceğiniz alan olacaktır. Tıpkı TV’de izler gibi kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Kanallar tamamen canlı yayın ile yapılmaktadır. Kesintisiz olarak devam ederek yavaş bir sistemde ilerlemektedir. Sistemiz kullanıcılarımıza göre hareket edilerek yapılarak kullanıcı deneyimini üst düzeye tutmaktadır. 

Kesintisiz Canlı Yayın İzle  

Masaüstü ve mobil üzerinden izleme imkanı olan sitede bir çok kanalın kesintisiz olarak canlı yayını bulunmaktadır. Kanal d canlı yayın ile birlikte yayın akışında olan programı HD görüntü ile izleyebilirsiniz. Bulunduğunuz ortamda rahat bir şekilde imkanı sunularak gününüzü değerlendirebilirsiniz.

Diğer kanal imkanlarıyla birlikte hızlı kanal geçişleri sağlayarak sıkılmadan ve tek bir yerden izleme noktası oluşacaktır. Bulunan altyapısı kullanıcılarımıza göre ayarlanmaktadır. Kullanıcılarımız bu tür durumlarda sıkılmadan ve hızlı şekilde hareket ederek gününü daha iyi değerlendirme imkanı vermektedir. Sevdiğiniz dizi, film ya da programı sorunsuz bir şekilde izleyerek iyi bir zaman değerlendirmesi yapacaksınız. 

Yüksek Ses Ve Yüksek Görüntü Modeli  

Sitemizde bulunan yayınlar tamamen kalite görüntü ve ses hizmetiyle devam etmektedir. Daha iyi görüntü altyapısıyla birlikte izlediğiniz programlar ayrı bir kalite sunmaktadır. İzlediğiniz program türünde daha fazla zevk alarak izleyeceksiniz. Altyapımız sürekli güncellenerek değerli kullanıcılarımıza kesintisiz olarak izleme imkanı sunmaktayız. Kullanıcılarımız istediği program türünü kaçırmadan ayrı bir tat da izleyebilecektir. 

Kullanıcı deneyimini üst düzeyde tutarak herhangi bir yerde mobil cihazdan da erişerek yüksek kaliteli görüntü ile izleyebilmektedir. Programlar belli bir yayın akışında ilerlemekte olup televizyon nasıl devam ediyorsa aynı şekilde kesintisiz canlı yayın akışı sunmaktadır. Sitemiz kullandığınızdan itibaren vazgeçilmez tercihiniz olacaktır. Genişleyen kanal modeli ile boş vakitlerinizi rahatça ve güzel bir şekilde değerlendireceğiniz alan olacaktır. 

Tarihçe: Doğan Medya Grubu’nun en önemli medya organı olarak adlandırılan Kanal D, Türkiye’nin önde gelen kanallarından biridir. Aydın Doğan ve Ayhan Şahenk tarafından ortaklaşa kurulan Kanal D, 16 Eylül 1993 tarihinde test yayınına başlamıştır. 19 Aralık 1993 tarihinde normal yayınına başlayan Kanal D, kurulduğu tarihten bu yana kendisini sürekli geliştiren ve en sonunda 2009 yılında Türkiye’nin en çok izlenen televizyon kanalı haline gelmiştir.Ayhan Şahenk ile birlikte kanalı kuran Aydın Doğan, belli bir süre sonra kanalın tüm hisselerini almıştır. 17 Ekim 1984’te gerçekleşen hisse emanet işleminin ardından kanalın logosu bugünkü logosu ile değiştirilmiştir ve 1984’ten bu yana aynı logo kullanılmaktadır. Türkiye’nin en çok dizi yayınlayan kanallarından biri olan Kanal D, yaptığı başarılı ve ilgi çekici diziler ile reyting rekorları kırmış ve Türk izleyicileri ekrana kilitlemeyi başarmıştır. Kanal D’nin yayınladığı ve reyting rekorları kıran diziler arasında Aşk-ı Memnu, Kavak Yelleri, Kuzey Güney, Sihirli Annem ve Öyle Bir Geçer Zaman ki gibi daha pek çok başarılı yapım bulunmaktadır.Git gide gelişim gösteren Kanal D, pek çok konuda ilklerin kanalı olmayı da başarmıştır. Zira Kanal D, 1 Ekim 2006 tarihinde Kanal D HD kanalını yayına alarak ulusal olarak HD çözünürlükte yapan ilk televizyon kanalı olmayı başarmıştır. Tüm dünya genelinde izlenebilen Kanal D, ayrıca gurbetçiler için Euro D adlı bir kanalı Almanya başta olmak üzere diğer Avrupa ülkelerinde yayına almıştır. Yayınladığı diziler kadar haber programlarıyla da oldukça iyi bir başarı yakalayan Kanal D, sadece akşam haberleri değil; aynı zamanda kahvaltı haberleri ve gündüz kuşağı bölümüyle de oldukça reyting almaktadır. Günaydın haberlerini sunan İrfan Değirmenci, gün arasını sunan Şule Zeybek ve akşam ana haberlerini sunan Cüneyt Özdemir; bu dalda Kanal D’nin en güçlü isimleridir.Halihazırda 16:9 geniş ekran formatında yayın yapan Kanal D, bu yayın formatına 1 Temmuz 2013 tarihinde geçmiştir. 

 

Sponsor Bağlantılar
KANAL LİSTESİ