Teve2 Canlı izle

Teve2

Teve2 Hakkında


            TEVE2, Demirören Holding’e bağlı bir yayın kuruluşudur. Geçmişte Türkiye’de faaliyet gösteren TNT adlı tematik televizyon kanalını pazardan çekmek isteyen Turner Broadcasting System’ın, yayın haklarını Doğan Medya Grubuna satmasıyla faaliyete geçmiştir. Bu yıl içinde yapılan el değiştirmeyle de kanalın yayın haklarının sahibi Demirören Holding olmuştur.  Ağırlıklı Olarak Yerli Diziler Yayınlanıyor             TEVE2, kardeş kanalı olan Kanal D’nin geçmişte yayınladığı dizilerin yeniden gösterimlerinin ağırlıkta olduğu bir yayın akışı benimsemiş olsa da özgün programlara da yer veriyor. Erken saatlerde bir taksi durağında çalışanların etrafında şekillenene olayların konu edildiği Akasya Durağı dizisini yayınlayan kanal, ilerleyen saatlerde de diziler yayınlıyor. Hanımın Çiftliği, Medcezir, Yaprak Dökümü, Siyah Beyaz Aşk, Binbir Gece gibi dizilere yer veren kanalın en çok takip edilen işlerinden bir diğeri de gerçek adli olayların bir drama çerçevesinde analizlerinin yapıldığı fenomen program Kanıt. Adli Tıp Uzmanı Sevil Atasoy’un anlatımıyla ele alınan cinayet dosyaları, bir dizi formatında çözüme kavuşturuluyor.  Akşam Kuşağının Sahibi Kelime Oyunu             Televizyon kanallarının en çok izlendiği prime time kuşağı ise kanalda uzun zamandır tek bir programa emanet. Ali İhsan Varol’un editörlüğü ve sunumuyla uzun yıllardır varlığını sürdüren yarışma programı Kelime Oyunu, Türk Dil Kurumu tarafından da “Türkçenin doğru kullanımı ve Türkçeye yaptığı katkılar” nedeniyle ödüllendirildi. Sabah kuşağında ise Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt’ın sundukları 2. Sayfa programında güncel magazin olayları masaya yatırılıyor. Hafta Sonları Gezi Programları             Hafta sonları ise TEVE2’de daha renkli ve aktüel programlara yer veriliyor. Burak Akgül’ün hazırlayıp sunduğu Çok Gezenti Bizim Ora ve Mert Savaş’ın kamera önünde olduğu Rehber programları ile Türkiye’nin birçok şehri ayrıntılı olarak ekrana getiriliyor. Çok Gezenti programında ise yine Burak Akgül, dünyayı geziyor ve izlenimlerini ekrana getiriyor.  

            Kanal, hafta sonlarında da diğer günlerden farklı diziler yayınlıyor. Bu diziler Güneşi Beklerken ve Poyraz Karayel. Ayrıca cumartesi ve pazar günleri saat 20.00’de bir yerli filme yer verilirken, ilerleyen saatlerde sevilen yabancı dizi Pretty Little Liars’ın tekrar bölümleri yayınlanıyor.  

 

 

Teve2 Programları

 

Evim Şahane

 

evim şahane teve 2 canlı izleÜnlü mimar Selim Yuhay’ın sunumu ile gerçekleşen Evim Şahane, evlerine konuk olduğu ailelerin evlerine yeniden dekore ederek, eşsiz bir mutluluk yaratıyor. Evlerinden memnun olmayan aileler Evim Şahane’ye başvuruyor ve Selim Yuhay’da bu ailelerin evlerini yeniden tasarlıyor. Program zamanında Kanal D’de yayınlanmış olsa da, bugün tekrar bölümleri ile Teve2 ekranlarından yayınlanıyor. Teve2 ekranlarında yayınlanan Evim Şahane yeni bölüm ile hafta içi her gün saat 11:45’te!

 

Ben Bilmem Eşim Bilir

 

ben bilmem eşim bilir canlı izle Ekranların sevilen yarışması Ben Bilmem Eşim Bilir, her hafta çiftlerin kıyasıya mücadelesine sahne oluyor. Çiftlerin büyük ödülleri kazanmak için birbiriyle yarıştığı bu yarışma programı, İlker Ayrık’ın sunumu ve ünlü isimlerin katılımıyla gerçekleşiyor. Yayın hayatına Kanal D ekranlarında başlamış olan Ben Bilmem Eşim Bilir yeni bölüm ile artık Teve2 ekranlarında yayınlanıyor. Program Cumartesi ve Pazar günleri saat 21:15’te ekranlara geliyor.

KANAL LİSTESİ